درباره تعاونی مسکن شمیران

  به نام آنکه هستی نام از او یافت             فلک جنبش زمین آرام از او یافت 


در دنیای امروز سازمان‌ها و شرکتهایی در عرصه رقابت موفق اند که علاوه بر خلاقیت و نوآوری کار تیمی را سر لوحه  تفکر سازمانی خود قرار داده باشند.
به یاری خداوند منان، شرکت تعاوني مسکن شمیران (کارکنان شهرداری منطقه یک) با تکیه بر دانش فنی، تعهد پذیری، شفاف سازی و اعتقاد به کارگروهی فعالیت های خود را شروع نموده و امیدواریم  با توکل به خدا و با تلاش بی وقفه  اینجانب و همکاران، گامی بزرگ جهت خانه دار شدن اعضای تعاونی برداریم.
و بسیار خوشحال  و خرسندم که شروع فعالیت اجرایی پروژه برج دنیز به مساحت 111200 متر مربع در 28 طبقه با تعداد 900 نفر سهامدار با همراهی و اعتماد شما عزیزان  و تلاش های هیأت مدیره بحمدالله در این دوره مدیریت شروع شده و با پشتوانه اعضاء و هیات مدیره همت گماشته ایم برای توسعه وآبادانی هر چه بیشتر در پروژه ها همواره پیشرو باشیم.
خدایا هرآنچه که تو بهتر میدانی و به صلاح ماست از خزانه پرفیض الهی و از تفضل و رحمتت نصیب ما بگردان.

 

چشم انداز تعاونی مسکن شمیران

شرکت تعاونی مسکن شمیران ، با هدف تامین ساختمان‏های ایمن، کارا و زیبا برای کارکنان شهرداری منطقه یک ، در افق زمانی ۵ ساله آتی خود، چشم انداز زیر را برای سال 1404 ترسیم نموده است:
•    پیشرو و پیشتاز بودن در عرصه ساخت مجتمع های چندمنظوره و بلندمرتبه سازی در شهر تهران 
•    ساخت 1000 واحد مسکونی در شهر تهران  جهت کارکنان شهرداری منطقه یک
 

تاریخچه تعاونی

شرکت تعاونی مسکن شمیران (کارکنان شهرداری منطقه یک) در تاریخ 13/03/1387 به شماره ثبت 151506   و با سرمایه اسمی 138،000،000 ریال  فعالیت خود را شروع نمود و در حال حاضر با تعداد 900 نفر عضو فعالیت رو به رشد خود را ادامه می دهد .
فعالیتهای تعاونی مسکن شمیران در بخش های زیر عنوان نمود :
الف ) فعالیت در خصوص تامین مسکن همکاران که شامل ساخت و ساز پروژه های مسکونی و تحویل زمین بوده
ب ) فعالیت در خصوص ارزش افزوده سهام اعضاء.